تبلیغات
::..::هواداران متعصب استقلال::..:: - حاشیه دیدار تیم های فولاد و پرسپولیس

حاشیه دیدار تیم های فولاد و پرسپولیس

یکشنبه 28 مهر 1387 09:04 ب.ظ

نویسنده : مسعود اس اس
ارسال شده در: لنگ ، اخبار لیگ ،
هواداران تیم فوتبال پرسپولیس تهران پس از شکست این تیم مقابل فولاد در ورزشگاه تختی اهواز به عملکرد مدیریت و کادر فنی اعتراض کردند.
تیم فوتبال پرسپولیس تهران در دیدار معوقعه از هفته پنجم لیگ برتر برابر تیم فولاد خوزستان با نتیجه ۳ بر ۲ شکست خورد تا دومین شکست پیاپی را تجربه کند زیرا سرخ پوشان هفته گذشته نیز برابر تیم ابومسلم ناکامی را تجربه کرده بودند.
در پایان مسابقه هواداران پرسپولیس که به شدت از نتیجه پایانی خشمگین بودند علیه کادر فنی این تیم شعار داده و خواستار اتمام ناکامی ها شدند.
آنها به مدیریت باشگاه نیز اعتراض کردند و با ناراحتی از ورزشگاه بیرون رفتند.
*قبل از شروع مسابقه یک هوادار بیش از صد بلیت در دست داشت و آنها را با قیمتی پائین تر از قیمت اصلی به تماشاگران می فروخت. هیچ برخوردی با وی صورت نگرفت.
*در دقیقه ۸۴ مسابقه هنگامی که علی کریمی می خواست یک ضربه کرنر را برای پرسپولیس بزند از سوی هواداران فولاد خوزستان با بطری های آب و اشیا مورد حمله قرار گرفت و به همین دلیل احمد صالحی، داور مسابقه بازی را متوقف کرد. این اتفاق با دخالت مستقیم سرپرست تیم فولاد خوزستان به پایان رسید.
*هواداران فولاد خوزستان پس از این پیروزی و هنگام ترک ورزشگاه تختی اهواز با به راه انداختن کارناوال شادی در داخل و بیرون ورزشگاه خوشحالی خود را نشان دادند.
در جریان برگزاری مسابقه تیم های فولاد خوزستان و پرسپولیس بیش از ۳۰ هزار تماشاگر در ورزشگاه تختی حضور یافتند.
هواداران فولاد خوزستان و تعداد زیادی از تماشاگران علاقمند به تیم استقلال با تهیه بنرهایی با همدیگر متحد شده و علیه پرسپولیس شعار داده و تیم میزبان را حمایت کردند.
* باشگاه فولاد خوزستان به تازگی یک مهاجم برزیلی بنام لوسیانو را جذب کرده است که قبل از شروع مسابقه کانون هواداران فولاد وی را به جمع تماشاگران برده و او را به آنها معرفی کرد.
*افشین قطبی در ابتدای بازی به مدت ۱۰ دقیقه با علیرضا حقیقی به گفت و گو پرداخت.
* احمد رضا عابد زاده هنگام ورود به زمین برای گرم کردن حقیقی، به شدت از سوی تماشاگران حاضر در ورزشگاه تشویق شد.
* دروازه بان فولاد ۲ بار با توپ جمع کن پشت دروازه به دلیل اینکه قصد تلف کردن وقت را داشت درگیر شد.
* افشین قطبی در بین ۲ نیمه از ورود افراد متفرقه به داخل رختکن جلوگیری کرد


دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -