تبلیغات
::..::هواداران متعصب استقلال::..:: - اکبرپور:می‌خواهند بین من و اکبری اختلاف بیندازند

اکبرپور:می‌خواهند بین من و اکبری اختلاف بیندازند

سه شنبه 30 مهر 1387 05:06 ب.ظ

نویسنده : مسعود اس اس
ارسال شده در: استقلال ،

پنالتی از دست رفته یدالله اکبری در بازی با برق شیراز حاشیه‌های زیادی را به وجود آورد و گفته می‌شود که سیاوش اکبرپور پس از گل نشدن این توپ به شدت نسبت به نحوه ضربه زدن اکبری اعتراض کرده و این موضوع اختلافاتی را بین آنها بوجود آورده است. البته مهاجم استقلال تمامی این مسائل را تکذیب می‌کند.
اکبرپور با اشاره به این موضوع می‌گوید: «متاسفانه بعضی از روزنامه‌ها می‌خواهند بین من و اکبری اختلاف بیندازند و چنین مسائلی را مطرح می‌کنند. من به هیچ عنوان در مورد پنالتی اکبری اظهارنظر نکردم و مسائلی که عنوان شده را تکذیب می‌کنم. در ضمن قرار نیست یک ضربه پنالتی حتماً تبدیل به گل شود.»
وی در پاسخ به این سئوال که آیا قصد داشتی خودت ضربه پنالتی را بزنی، می‌گوید: «بله من می‌خواستم پنالتی را بزنم و حتی به قلعه‌نویی هم اشاره کردم ولی در نهایت اکبری پنالتی را زد چون در تمریناتی که قبل از بازی داشتیم قرار شدن پنالتی‌زن اول تیم ما اکبری باشد.»
اکبرپور در خصوص وضعیت فعلی استقلال می‌گوید: «خوشبختانه دوران افت را پشت‌سر گذاشتیم و حالا با تیمی که در هفته‌های اول بازی می‌کرد تفاوت‌های زیادی داریم. ما به زودی به جمع مدعیان وارد خواهیم شد و عقیده دارم که شانس استقلال از همه تیم‌ها برای قهرمانی بیشتر است. فقط به کمی زمان احتیاج داریم تا به طور کامل هماهنگ شویم.»
وی در خصوص نتایج پرسپولیس رقیب سنتی استقلال می‌گوید: «من باید در مورد تیم خودم حرف بزنم و نتایج پرسپولیس نمی‌تواند چندان برای ما مهم باشد ولی به هیچ عنوان دوست ندارم که این تیم تضعیف شود. پرسپولیس و استقلال قطب‌های فوتبال ایران هستند که اگر در اوج باشند به تیم‌ملی هم کمک خواهند کرد.»
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -