تبلیغات
::..::هواداران متعصب استقلال::..:: - برهانی: برای گلزنی به پیکان انگیزه زیادی دارم.

برهانی: برای گلزنی به پیکان انگیزه زیادی دارم.

یکشنبه 5 آبان 1387 04:37 ب.ظ

نویسنده : مسعود اس اس
ارسال شده در: استقلال ،

مهاجم تیم فوتبال استقلال تهران گفت: برای گلزنی مقابل پیکان انگیزه بسیار بالایی دارم.
آرش برهانی اظهار کرد: امیدوارم بازی استقلال مقابل پیکان یک بازی زیبا و تماشاگرپسند شود و در نهایت با برتری استقلال در این بازی تماشاگران با خوشحالی ورزشگاه را ترک کنند.
وی افزود: استقلال طی هفته‌های اخیر نتایج بسیار خوبی کسب کرده است و ما به آرامی در حال نزدیک شدن به صدر جدول هستیم، بی‌تردید برای ادامه این روند رو به رشد باید پیکان را شکست دهیم.
برهانی درباره گلزنی در بازی مقابل پیکان نیز گفت: مهم این نیست که چه کسی گل می‌زند بلکه مهم موفقیت استقلال است اما من برای گلزنی در این بازی انگیزه بسیار زیادی دارم. تمام تلاشم را انجام می‌دهم چرا که وظیفه مهاجم گلزنی است و وقتی من در این کار موفق شوم و تیمم پیروز شود یعنی آنکه وظیفه خود را به خوبی انجام دادم.
مهاجم استقلال درباره عملکردش در این فصل نیز گفت: به لطف خدا توانستم بر حاشیه‌هایی که به وجود آمده بود غلبه کنم و خاطره‌ی فصل گذشته را از ذهن هواداران استقلال پاک کنم. اکنون از نظر روحی و جسمی شرایط بسیار خوبی دارم و در هر بازی با تمام قوا برای استقلال به میدان می‌روم.
برهانی درباره شانسش برای رسیدن به مقام آقای گلی لیگ نیز گفت: در ابتدا به موفقیت و قهرمانی استقلال فکر می‌کنم اما از رسیدن به مقام آقای گلی نیز غافل نیستم.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -