تبلیغات
::..::هواداران متعصب استقلال::..:: - مظلومی: حاضر نیستم به خاطر استقلال تعهداتم را ز یر پا بگذارم.

مظلومی: حاضر نیستم به خاطر استقلال تعهداتم را ز یر پا بگذارم.

جمعه 10 آبان 1387 09:33 ب.ظ

نویسنده : مسعود اس اس
ارسال شده در: مصاحبه ،

تیم مس کرمان چند هفته ای است که نتایج مطلوبی را کسب نمی کند. مس به عنوان تنها تیمی که موفق به شکست ۲ تیم پرطرفدار پایتخت شده به دنبال کسب رتبه ای مطلوب در این فصل است. پرویز مظلومی، سرمربی این تیم شرایط مس در حال حاضر را بسیار خوب توصیف کرد و آینده تیمش را روشن دانست. او هنوز هم معتقد است تیمش در پایان جزو ۵ تیم بالای جدول خواهد بود و خیلی چیزها را ثابت خواهد کرد.
• در مورد بازی مس مقابل پیام مشهد صحبت کنید.
- به جرات می گویم بازی مقابل پیام مشهد بهترین بازی مس در این مدت بود. بچه ها در این مسابقه فوق العاده بودند و از عملکرد تک تک آنها رضایت دارم. آنها در این بازی نهایت تلاش خود را انجام دادند اما نباید فراموش کنیم مقابل تیمی قرار گرفتیم که پس از ۳ هفته پیروزی انگیزه زیادی داشت و نسبت به تاکتیک تیم ما نیز شناخت بسیار خوبی به دست آورده بود. ما ۳ گل زدیم و به اندازه تعداد انگشتان ۲ دست گل نزدیم. گلهایی نیز که دریافت کردیم روی اشتباهات مدافعین بود و بس. به هر حال قسمت این بود و به امید خدا در آینده جبران می نماییم.
• با وجود شرایط فعلی آیا باز هم مس را مدعی قهرمانی می دانید؟
- بله، اکنون لیگ ما طوری شده است که به هیچ وجه نمی توان نتیجه بازی را پیش بینی کرد. الان همه تیم ها خوب هستند و این اتفاقات است که نتیجه بازی ها را رقم می زند. مطمئن باشید در آینده نتایج بهتری خواهیم گرفت و در بین ۵ تیم بالایی جدول خواهیم بود. ما هنوز هم شانس قهرمان شدن داریم.
• از دست دادن امتیازات به ویژه در خانه در انتهای فصل برای شما دردسرساز نخواهد شد؟
- به هر حال فوتبال بازی اتفاقات است و اتفاقات نتایج را این گونه برای ما رقم زده است. ما در اکثر بازیها نمایش قابل قبولی را ارائه دادیم اما همه چیز دست به دست هم داد تا نتوانیم بیش از این امتیاز بگیریم. البته ما با تیم های بالای جدول زیاد هم فاصله نداریم و مطمئنم برای جبران این فاصله زمان باقی است.
• در بعضی از بازیها به عملکرد داوران نیز انتقاد داشتید. داوری های لیگ تاکنون را چگونه ارزیابی می کنید؟
- من دوست ندارم در مورد عملکرد داوران صحبت کنم چرا که این کار در حیطه وظایف من نیست. کمیته داوران باید عملکرد داوران را ارزیابی کند و به آنها نمره دهد. با این حال در بعضی از دیدارها اشتباهاتی از سوی داوران رخ داد که به ضرر ما بود اما نباید از حق بگذریم. در بازی مقابل پیام داور بازی فوق العاده قضاوت کرد و داوری وی هیچ نقصی نداشت.
• دیدار این هفته مقابل سپاهان را چگونه می بینید؟
- سپاهان هم مانند ما شرایط سختی دارد. آنها هم در هفته های گذشته نتایج خوبی نگرفته اند. با این حال دیدار مقابل تیم استخوانداری مثل سپاهان ساده نیست. با توجه به اینکه فاصله بازی ها کم شده و باید در هر ۴ روز یک بازی انجام دهیم بازیکنان خسته هستند و به همین خاطر احتمال کسب هر نتیجه ای وجود دارد. فشردگی مسابقات کار را برای تیمها سخت کرده است و به همین دلیل مقابل سپاهان کار دشواری را پیش رو خواهیم داشت. البته ما توان غلبه بر تیم اصفهانی را داریم و با همت بچه ها می توانیم این تیم را در اصفهان شکست دهیم.
• آیا می توانید با مس هم در پایان فصل نتایج خوبی کسب نمایید؟
- من تمام سعی و کوشش خودم را انجام خواهم داد تا بتوانیم با مس هم نتایج خوبی بگیریم.
• در برهه ای از زمان در اوایل فصل گفته می شد که شما از مس جدا شده اید و به ابومسلم پیوسته اید. در این مورد صحبت کنید.
- من در آن مقطع با مس قرارداد داشتم و برای تسویه حساب با ابومسلم به مشهد رفتم که بعضی ها صحبت هایی را در رابطه با بازگشت من به ابومسلم مطرح کردند. من با ابومسلم خاطرات خوبی دارم اما همیشه به تعهدات خود پایبند هستم.
• با این حساب تمام صحبت های مطرح شده را تکذیب می کنید؟
- در آن زمان با توجه به جدایی آقای میثاقیان، مسئولان ابومسلم به من پیشنهاد دادند که قرارداد خودم را با مس فسخ نمایم و به مشهد بازگردم اما من هیچ پاسخ مثبتی در این رابطه به آنها ندادم چرا که نمی توانستم قرارداد خودم با مس را نادیده بگیرم.
• پس با مشهدی ها مذاکره کرده بودید؟
- خیر، هیچ مذاکره ای در کار نبود آنها در یک مجلس دوستانه فقط به من پیشنهاد دادند و من هم نپذیرفتم.
• شما یک استقلالی هستید. شرایط کنونی استقلال را چگونه تحلیل می کنید؟
- من در زمانی که استقلال نتیجه نمی گرفت هم گفته بودم که باید به قلعه نویی زمان داد. او مربی بزرگی است و هیچ گاه به شکست خوردن عادت ندارد. معتقدم استقلال در این فصل یکی از مدعیان قهرمانی خواهد بود و تا روز آخر برای آن خواهد جنگید.
• به نظر شما چه تیم هایی مدعی عنوان قهرمانی این فصل خواهند بود؟
- معتقدم به غیر از مس، سپاهان، پرسپولیس و استقلال می توانند خود را به عنوان مدعی قهرمانی معرفی کنند.
• در زمانی که استقلال نتیجه نمی گرفت خیلی ها از برکناری قلعه نویی سخن می گفتند. همچنین از شما به عنوان جانشین وی نام می بردند. آیا در این مورد با شما صحبتی شده بود؟
- خیر، هیچ صحبتی را با استقلالی ها انجام ندادم. حتی اگر با من صحبت می کردند قطعاً به آنها پاسخ منفی می دادم. من به هیچ وجه مس را ترک نخواهم کرد مگر اینکه مسئولین من را نخواهند. با اینکه عاشق استقلال هستم اما حاضر نیستم به خاطر استقلال تعهداتم را زیر پا بگذارم.
• پرویز مظلومی به مربیگری در استقلال هم می اندیشد؟
- نمی توانم بگویم که به سرمربی شدن در استقلال فکر نمی کنم چرا که سرمربیگری در تیم بزرگی مثل استقلال آرزوی هر کسی است. من نسبت به استقلال تعصب دارم و دوست دارم به این تیم کمک کنم اما حاضر نیستم برای مربیگری در استقلال دست به هر کاری بزنم، اگر شایستگی حضور در تیم آبی پایتخت را داشته باشم مسئولین این تیم از من دعوت خواهند کرد.
• مایلید کمی هم در مورد تیم ملی صحبت کنیم؟
- بله، تیم ملی ما اکنون شرایط دشواری دارد. وظیفه همه ماست که به سرمربی تیم ملی کمک کنیم تا تیم ما برای بار چهارم جهانی شود.
• دیدار با امارات نزدیک است. این دیدار برای ما چگونه بازیی خواهد بود؟
- من مطمئن هستم به راحتی امارات را شکست می دهیم. امارات تیم خوبی است اما آنها در همه خطوط مغلوب تیم ما هستند. اماراتی ها فقط یک مهاجم دارند و تمام امیدشان هم به اوست. معتقدم اگر بچه ها بازی همیشگی خود را انجام دهند و به دور از حاشیه فوتبال بازی کنند با قدرت امارات را در خانه آنها شکست خواهند داد.
• نقاط قوت و ضعف ایران و امارات در چیست؟
- اماراتی ها به غیر از همان مهاجمی که گفتم هیچ نقطه قوتی ندارند و تیمشان سرشار از نقطه ضعف است. در مورد ایران باید بگویم تیم ما خط هافبک فوق العاده ای دارد و هافبک های ایران می توانند سرنوشت یک بازی را تعیین کنند اما تیم ما در بازی با کره شمالی یک نقطه ضعف اساسی داشت. ملی پوشان در این مسابقه برخلاف دیدار با عربستان در نیمه دوم کم آوردند و اگر رحمتی آماده نبود شاید اکنون بازی را نبرده بودیم. دایی باید به حال این موضوع فکری بکند چرا که او مسئول تیم است و باید در این باره پاسخگو باشد. او با سلیقه خود بازیکنان را انتخاب کرده و مردم از او انتظار نتیجه گیری دارند.
• تیم ملی کنونی پتانسیل صعود به جام جهانی را دارد؟
- کار سختی داریم. بازی با امارات تعیین کننده خواهد بود. گروهمان هم سخت است اما بچه ها می توانند با تلاش خود تیم را به جام جهانی ببرند. اکنون از هر گروه ۲ تیم به جام جهانی می روند و یک تیم هم به پلی آف. معتقدم اگر نتوانیم به جام جهانی صعود کنیم چند سالی از فوتبال دنیا عقب افتاده ایم. در کل برای تیم ملی آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم با همت بچه ها و تدبیر دایی ایران بار دیگر به جام جهانی صعود کند و مردم فوتبالدوست کشورمان خوشحال شوند.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -