تبلیغات
::..::هواداران متعصب استقلال::..:: - پرویز مظلومی:هر کس صادقی را می خواهد یک میلیارد تومان بدهد

پرویز مظلومی:هر کس صادقی را می خواهد یک میلیارد تومان بدهد

چهارشنبه 15 آبان 1387 07:39 ب.ظ

نویسنده : مسعود اس اس
ارسال شده در: مصاحبه ،

تیم مس کرمان با درایت پرویز مظلومی توانسته نتایج خوبی در لیگ کسب کند. اگرچه این تیم در چند بازی اخیرش نتوانسته از فرصت ها خوب استفاده کرده و بیشتر به تساوی رضایت داده اما در مجموع تیمی دست و پا بسته نبوده و حریفانش را آزار داده است.
• از آخرین وضعیت مس کرمان بگویید؟
- وضعیت خوب است. برای بازی با راه آهن تمرینات ویژه ای در نظر گرفته ایم. حریف ما تیم خوب و دونده ای است و سرمربی این تیم هم یک مربی کاربلد است و باید مواظب تاکتیک های ایشان باشیم.
• هفته پانزدهم لیگ تعطیل شده است. آیا برنامه خاصی برای این مدت دارید؟
- فکر نمی کنم تیمی تعطیل باشد چرا که خیلی از تیم ها مثل ما بازی جام حذفی دارند. برای خود من هم جالب است که چرا وقتی برای بازی های تیم ملی لیگ تعطیل است، ما باید در جام حذفی به میدان برویم.
• این داستان رحمتی و صادقی چیست؟ مگر آنها قرارداد ندارند؟
- این همان حاشیه هایی است که دوستان ما برایمان ساخته اند . من با رحمتی صحبت کردم و او گفت من فقط رفتم یک سلام و علیک با دکتر نوروزی کردم. صادقی هم به من گفت اصلاً این خبرها صحت ندارد. من اگر بخواهم به پرسپولیس بروم پایان فصل می روم و آن هم در صورتی است که با استقلال به توافق نرسم.
• واگر ثابت شود صادقی مذاکره ای داشته؟
- برخورد شدیدی با او خواهم کرد. بازیکن باید به تعهداتش پایبند باشد. آنها خوب می دانند که من این کارشکنی ها را فراموش نمی کنم و از این موضوع نخواهم گذشت. البته اختیار صادقی دست باشگاه است اما اگر قرار باشد برای صادقی رضایتنامه بدهیم یک میلیارد تومان می خواهیم. متاسفانه دوستان برای ما حاشیه سازی می کنند. صادقی یک بازیکن موثر است و از دست دادن او برایمان آسان نیست. من نمی دانم چه کسانی از پرسپولیس به امیر حسین صادقی پیشنهاد داده اند. هر کس که بوده معلوم است اخلاق حرفه ای را بلد نیست و نمی داند مذاکره با بازیکنی که قرارداد دارد کار حرفه ای نیست. وقتی افراد غیرحرفه ای مدیریت تیم ها را برعهده می گیرند بهتر از این نمی شود.
•نظر شما در مورد حضور ناصر حجازی در ابومسلم چیست؟
- امیدوارم موفق باشند. ابومسلم تیم خوبی است. مردم مشهد در این مدت خیلی اذیت شدند و هر روز با یک مشکل در این تیم مواجه بودند. امیدوارم ناصرخان بتواند این تیم را جمع و جور کند. ابومسلم تیم بدی نیست و پتانسیل های بالایی دارد.
• آیا برای انتخاب حجازی با شما هم مشورت کردند؟
- بله. سردار بنی اسد به من لطف دارند و معمولاً اگر قرار باشد در حوزه فنی تصمیمی برای ابومسلم بگیرند با من مشورت می کنند. من هم وقتی لیست مربیان مدنظر ایشان را شنیدم گفتم با انتخاب حجازی موافقم. توانایی ایشان برای نجات ابومسلم بیشتر از بقیه است.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -