تبلیغات
::..::هواداران متعصب استقلال::..:: - منیعی: مرفاوی را قبول ندارم.

منیعی: مرفاوی را قبول ندارم.

یکشنبه 21 تیر 1388 10:07 ق.ظ

نویسنده : مسعود اس اس
ارسال شده در: استقلال ،

میثم منیعی بازیکن سابق تیم استقلال تهران گفت: مرفاوی را به عنوان یک مربی لیگ برتری قبول ندارم و به همین دلیل استقلال را ترک کردم و به تیم مس آمدم.
میثم منیعی اظهار داشت: با میل و رغبت خود از تیم استقلال جدا شدم چرا که از ریشه به مربیگری مرفاوی اعتقاد نداشتم ‌و او را در حد یک تمرین‌دهنده می‌بینم.
وی گفت: در صورت حضور قلعه‌نویی احتمال ادامه همکاری من با تیم استقلال وجود داشت اما با رفتن قعله‌نویی به صلاح ندیدم با کادر فنی فعلی ادامه همکاری دهم.
منیعی افزود: مرفاوی مربی نیست که من بخواهم با او اختلاف نظر داشته باشم و با جدا شدن از استقلال به تیم مس پیوستم و هم‌اکنون در این تیم راحت هستم و مشکلی نمی‌بینم.
بازیکن مس کرمان ادامه داد: خوشحالم که با تیم مس در لیگ قهرمانی حاضر خواهم شد و تلاش می‌کنم بازی‌های مناسبی را برای این تیم انجام دهم.
وی تیم مس را ازتیم‌های ریشه‌دار فوتبال کشور عنوان کرد و افزود: تیم مس با داشتن کادر مربیگری و فنی بسیار قوی و آینده‌دار به قطب ثابت فوتبال کشور تبدیل خواهد شد و امسال نیز کسب سهمیه آسیا و قرار گرفتن در بین سه تیم برتر لیگ را نشانه گرفته‌ایم.
منیعی سطح مسابقات جام سرداران ادبیل را با حضور سه تیم لیگ برتری مناسب ارزیابی کرد و گفت: تنها ضعف این مسابقات ضعف داوری بود که برگزاری مناسب این مسابقات را تحت‌الشعاع خود قرار داده بود.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -