تبلیغات
::..::هواداران متعصب استقلال::..:: - اخبار اختصاصی از اردوی استقلال در ترکیه

اخبار اختصاصی از اردوی استقلال در ترکیه

یکشنبه 21 تیر 1388 11:07 ق.ظ

نویسنده : مسعود اس اس
ارسال شده در: استقلال ،
عصبانیت شدید مرفاوی از غیبت جان واریو و رینالدو
اردوی استقلال در ترکیه دیروز دومین روز خود را سپری کرد و آبی ها زیرنظر کادرفنی تمرین کردند.
نخستین تمرین
اولین تمرین استقلالی ها در ترکیه برگزار شد. در این تمرین که ساعت ۱۸ به وقت محلی (ساعت ۲۰ و ۳۰ دقیقه به وقت تهران) روز جمعه برگزار شد، آبی های پایتخت به مدت ۷۵ دقیقه زیرنظر مربیان به تمرین پرداختند. تمرین جمعه شب به دلیل خستگی ناشی از سفر نیمه شب قدری سبک تر بود و مربیان ترجیح دادند بدنسازی را از دیروز پی بگیرند. تمرین جمعه شب با دویدن دور زمین آغاز شد و تمرین ۴ به ۲ و کارهای ترکیبی با توپ بخش های دیگر تمرین استقلال بود. در این تمرین تمامی نفرات حاضر بودند، حتی سیدصالحی و اکبرپور که در تهران قدری مصدومیت داشتند در سلامت کامل پا به پای دیگران تمرین کردند. آبی ها پس از تمرین به سونا رفتند.
نفتچی، اولین حریف استقلال
نخستین دیدار تدارکاتی استقلال در اردوی ترکیه روز سه شنبه برگزار خواهد شد. طبق توافق انجام شده میان مدیران ۲ تیم استقلال و نفتچی باکو- که همزمان با استقلال در اردوست- مقرر شد ۲ تیم روز سه شنبه در یک دیدار دوستانه به دیدار هم بروند. جالب است که هر ۲ تیم به جهت قرار داشتن در دوران بدنسازی، آمادگی لازم را برای مسابقه ندارند اما سرمربیان ۲ طرف به این جهت که این مصاف می تواند عیار بازیکنان را برای مربیان بیشتر مشخص سازد از رویارویی استقبال کردند.
رضایت از امکانات اردو
اعضای استقلال از امکانات اردو ابراز رضایت کردند. محل برپایی اردوی استقلال هتلی ۵ ستاره با امکانات ورزشی و تمرینی و خدمات کامل پزشکی و پشتیبانی است که در ارتفاع ۱۵۰۰ متری و در کوهپایه تپه برفی(کار تپه) بنا شده است. این امکان در ایام زمستان پذیرای اسکی بازان و علاقمندان ورزش های زمستانی است و در تابستان برای برگزاری اردوی ارتفاع تیم های ورزشی استفاده می شود. سالن وزنه با وسایل کامل بدنسازی، مجموعه استخر و سونا که در ساعات تعیین شده به طور اختصاصی در اختیار استقلال قرار می گیرد و زمین تمرین در محوطه هتل از امکانات کمپ تمرینی آبی پوشان است که رضایت کادرفنی استقلال را فراهم آورده است. گفتنی است همزمان با استقلال ۲ تیم دیگر هم اردوی آماده سازی خود را در این کمپ برپا کرده اند.
مرفاوی در تماس با مسئولین: رینالدو باید به ترکیه بیاید
صمد مرفاوی، سرمربی استقلال طی تماسی با مسئولین استقلال در تهران از آنها خواست هر چه زودتر مشکل رینالدو را حل کنند تا او به ترکیه برود. طبق شنیده ها مرفاوی از دست رینالدو بشدت ناراحت است و اصرار دارد او در اردوی ترکیه تیم حضور پیدا کند. به احتمال فراوان او ظرف امروز یا فردا به ترکیه می رود.
۳ بازیکن خارجی در اردوی استقلال
۳ بازیکن خارجی به زودی در تمرینات استقلال حاضر می شوند. طبق تصمیم مرفاوی ۳ بازیکن غیر ایرانی در اردوی این تیم در ترکیه شرکت می کنند تا در صورت تایید کادرفنی استقلال به عضویت این تیم دربیایند. استقلال در خط هافبک نیاز به جذب بازیکن دارد و به همین دلیل بازیکنان خارجی جهت تست ظرف امروز و فردا در اردوی آبی ها حاضر می شوند تا مورد محک مرفاوی و دستیارانش قرار بگیرند. استقلال ۳ بازیکن دیگر می تواند جذب کند. باید دید کدام یک از این نفرات می توانند نگاه مرفاوی را به سوی خود جلب کنند.
واعظی از مرفاوی گزارش گرفت
واعظی آشتیانی طی تماسی با صمد مرفاوی تمام اطلاعات لازم را در مورد چگونگی تمرینات استقلال در ترکیه دریافت کرد. سرمربی استقلال موظف است هر روز گزارش کاملی را در خصوص شرایط تیمش به اطلاع واعظی برساند. مدیرعامل استقلال به صمد تاکید کرده بدون جا انداختن هیچ نکته ای تمام حواشی تمرینات این تیم را به گوش او برساند. مرفاوی ضمن مثبت انگاشتن تمرینات استقلال و یادآوری بالا بودن آمادگی بازیکنان این اطمینان را به واعظی داد که تیمش را آماده و بدون هیچ مشکلی به تهران برمی گرداند.
بازیکن امید استقلال به ترکیه می رود
یک بازیکن از تیم پایه ای استقلال در اردوی این تیم حاضر می شود. یعقوب کریمی از تیم امید استقلال فردا به ترکیه می رود تا در صورت تایید کادرفنی این تیم به عضویت بزرگسالان استقلال در بیاید. از آنجا که کریمی جزو سهمیه زیر ۲۳ سال استقلال به حساب می آید، مرفاوی او را برای حضور در تمرینات تیم آبی در ترکیه فراخوانده تا به احتمال زیاد این بازیکن در فصل جدید برای بزرگسالان استقلال به میدان برود.
کاظمی فردا به ترکیه می رود
حسین کاظمی دوشنبه در تمرینات استقلال حاضر می شود. این بازیکن به دلیل حضور در تیم ملی امید ایران نتوانست همراه استقلالی ها به ترکیه برود تا در سفری جداگانه خود را به جمع آبی های پایتخت ملحق کند. کاظمی فردا سفر به ترکیه را در پیش می گیرد. او با موافقت واعظی آشتیانی در اردوی امید شرکت کرد و به همین جهت غیبت او در تمرینات استقلال موجه است. کاظمی در فصل جدید کیانوش رحمتی را به عنوان رقیب اصلی خود در ترکیب می بیند.
رینالدو از بیمارستان مرخص شد
هافبک پرویی استقلال عصر دیروز از بیمارستان مرخص شد. رینالدو که به دلیل بیماری های گوارشی در بیمارستان بستری شده بود، پس از رفع بیماری اش دیروز از بیمارستان آتیه مرخص شد و به منزل خود رفت. این بازیکن به دلیل بیماری که داشت نتوانست همراه تیم خود به ترکیه سفر کند. رینالدو با تاخیر در اردوی استقلال حاضر می شود.
عصبانیت مرفاوی از غیبت جان واریو
فابیو جان واریو همچنان غایب اول تمرینات استقلال به حساب می آید. باوجود اینکه قرار بود این بازیکن صبح جمعه در ترکیه حاضر شود، باز هم استقلالی ها را قال گذاشت تا همین موضوع سبب نارضایتی مرفاوی از او شود. سرمربی استقلال وقتی برای چندمین بار با بی اعتنایی جان واریو نسبت به حضور در تمرین مواجه شد، بشدت ابراز گلایه مندی کرد. مرفاوی ضمن تاکید بر جریمه بالا برای جان واریو از مسئولان باشگاه استقلال خواست هر چه زودتر تکلیف این بازیکن را مشخص کنند. قرار بود جان واریو حدود ۲ هفته پیش در تمرینات استقلال حاضر شود اما به دلایلی غیرموجه از حضور در تمرینات تیم آبی سرباز زد. او پس از کش وقوس فراوان قرار شد در ترکیه به جمع استقلالی ها اضافه شود که تاکنون این اتفاق صورت نگرفته است. حال باید دید این بازیکن خارجی که اتفاقاً کلی خاطرخواه دارد بالاخره حضور در تمرینات آماده سازی استقلال را جزو برنامه های خود قرار می دهد یا در نهایت باوجود قرارداد با آبی ها قید حضور در این تیم را می زند.
کوشکی امروز به ترکیه می رود
بیژن کوشکی، مدافع استقلال که برای همراهی این تیم در سفر به ترکیه به مشکل برخورده بود، امروز تهران را به مقصد استانبول ترک خواهد کرد. کوشکی از صبح دیروز پیگیر حل کردن مشکلات مالیاتی خود بود و در نهایت نیز مشکلاتش را حل کرد و امروز به ترکیه خواهد رفت. او قصد داشت دیشب تهران را ترک کند اما موفق به دریافت بلیت نشد.
تنبلی آبی ها
طبق اخبار رسیده راینر کرافت، مربی بدنساز استقلال تمرینات سنگینی را برای بازیکنان در نظر گرفته و همین موضوع باعث ناراحتی استقلالی ها شده است. البته این موضوع مختص بازیکنان تنبل آبی ها است. به هر حال مرفاوی و کرافت اصرار ویژه ای به انجام چنین تمرینات سختی دارند


دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -