تبلیغات
::..::هواداران متعصب استقلال::..:: - قربانی: من به استقلال برنمی گردم

قربانی: من به استقلال برنمی گردم

شنبه 3 مرداد 1388 12:04 ب.ظ

نویسنده : مسعود اس اس
ارسال شده در: استقلال ، مصاحبه ،

پیروز قربانی قصدبازگشت به استقلال را ندارد. احتمال محرومیت حنیف عمران زاده زمزمه های بازگشت قربانی به جمع آبی ها را به وجود آورد که البته مدافع سابق استقلال از عدم تمایل خود برای بازگشت حرف می زند.
•تمرینات مس چطور سپری می شود؟
- خدا را شکر همه چیز خوب ا ست. ما تمرینات خوب و منظمی را دنبال می کنیم تا به مرور خود را برای حضور در رقابت های لیگ آماده کنیم.
•تمرینات مس چند روز لغو بود. خیلی ها معتقدند همین مساله باعث ناآماده بودن مس به نسبت دیگر تیم ها می شود.
- نه اصلاً چنین چیزی نیست. این مساله می تواند برروی تیم تاثیرگذار باشد اما فکر نمی کنم باعث شود که آمادگی ما به نسبت تیم های دیگر پایین تر باشد. مس تمرینات خوب و منظمی را دنبال می کند و به همین دلیل ما به آمادگی ایده آل دست پیدا خواهیم کرد.
•مس در ابتدای فصل با مشکل بی پولی و بحران زدگی مواجه شد. این مساله دلهره را در شما به وجود نمی آورد که شاید در میانه فصل هم به این مشکل بر بخورید؟
- بالاخره مسئولانی که در ورزش فعالیت می کنند باید ورزشی باشند نه از حیطه دیگر. پول برای ورزش خرج کردن هر چقدر هم که باشد باز هم کم است. من امیدوارم شرایط طوری رقم بخورد که مس بدون هیچ مشکلی به فعالیت خود ادامه دهد. در خصوص کسر ۲۰ درصد از قرارداد بازیکنان هم باید بگویم تمام فوتبالیست ها باید دنبال کارشان باشند تا این درصد کمتر از مقدار تعیین شده باشد، واقعاً کسر ۲۰ درصد از مبلغ قرارداد، ظلم به یک فوتبالیست است.
•در هفته اول باید به مصاف پرسپولیس بروید می توانید در این بازی پیروز باشید؟
- مس برای قهرمانی خود را آماده کرده و به همین دلیل ما باید در هر بازی با برنامه ظاهر شویم. من امیدوارم در این دیدار برنده میدان باشیم تا سخت و محکم در دیگر رقابت های لیگ حاضر شویم.
•مس در فصل گذشته در بازی های خانگی همیشه امتیاز کسب می کرد. با توجه به این مساله می توان گفت تیم شما مقابل پرسپولیس هم برنده است؟
- فصل گذشته تمام شد و رفت. ما مس فصل جدید را ساخته ایم و به همین دلیل نمی توان نظری در این خصوص داد. حتماً با تمام قوا مقابل پرسپولیس به میدان می رویم تا ۳ امتیاز این بازی را متعلق به خودمان کنیم.
•با توجه به احتمال محرومیت حنیف عمران زاده خبر بازگشت تو به استقلال به گوش می رسد؟
- آنهایی که این خبرها را مطرح می کنند از دید خودشان است من دوست ندارم به استقلال برگردم. حداقل این است که دوست دارم برای چند سال از استقلال دور باشم.
•چرا؟
- چون شرایط طوری است که صلاح بر این نیست من در استقلال حضور داشته باشم.
•اگر استقلالی ها پیشنهاد بازگشت را به تو بدهند؟
- قبول نمی کنم. دوست دارم در مس بهترین بازی هایم را انجام بدهم و با پیراهن این تیم حرف برای گفتن زیاد داشته باشم.
•نظرت در مورد خط دفاع استقلال در فصل جدید چیست؟
- خط دفاع استقلال به من ربطی ندارد. من بازیکن مس هستم و در مورد تیم خودم اظهار نظر می کنم اما با این حال امیدوارم تمام استقلالی ها در فصل جدید موفق باشند.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -