تبلیغات
::..::هواداران متعصب استقلال::..:: - خوردبین: هنوز هم منتظر افشاگری علی کریمی هستم.

خوردبین: هنوز هم منتظر افشاگری علی کریمی هستم.

یکشنبه 11 مرداد 1388 01:13 ب.ظ

نویسنده : مسعود اس اس
ارسال شده در: لنگ ،
محمود خوردبین سرپرست پرسپولیس پس از جدایی علی کریمی در اظهارنظری حاشیه ای گفت: «خدا را شکر که او رفت». خوردبین همچنان معتقد است که ماندن کریمی حاشیه های پرسپولیس را بیشتر می کند. خوردبین و کریمی فصل گذشته دچار اختلافات شدید با یکدیگر شدند و حالا سرپرست پرسپولیس جدایی این بازیکن را اتفاق مثبتی برای تیمش ارزیابی می کند.
•وضعیت فعلی پرسپولیس را چطور می بینید؟
-همه چیز در تیم ما خوب پیش می رود و بازیکنان آمادگی قابل قبولی دارند. نکته قابل توجه این است که اکثر آنها از لحاظ فنی فاصله کمی با هم دارند و اگر ۱۱ بازیکن در ترکیب ثابت قرار بگیرند مطمئن باشید ۱۱ نفر بیرون هستند که از لحاظ فنی هیچ کمبودی نسبت به آنها ندارند. خوشبختانه الان شرایط طوری است که حتی سرمربی تیم نمی داند چطور ترکیب ۱۱ نفره را مشخص کند.
•نظرتان در مورد کرانچار چیست؟
- من کرانچار را از لحاظ فنی قبول دارم و معتقدم مربی توانایی است. در ضمن او آدم خوبی است و این بسیار مهم است.
•دستیار کرانچار چه زمانی به ایران می آید؟
-به احتمال فراوان او این هفته در تهران خواهد بود.
•در مورد حوار ملامحمد شایعات زیادی شنیده می شود و می گویند قرار نیست او به پرسپولیس بیاید. این موضوع صحت دارد؟
-خیر. ما قرارداد هوار را امضا کردیم و مشکل خاصی در این زمینه وجود ندارد البته باید درصدی از مبلغ قرارداد او پرداخت شود. در ضمن او در لبنان با مشکلات پروازی مواجه شده و هنوز نتوانسته خودش را به ایران برساند.
•پرسپولیس نسبت به فصل گذشته چند ستاره سرشناس خود را از دست داد. فکر نمی کنید این موضوع برای تیم شما مشکل ساز شود؟
-خیر. ما سال گذشته ستاره های زیادی داشتیم ولی پنجم شدیم. ۲ سال پیش اما ستاره نداشتیم ولی قهرمان شدیم. مطمئن باشید که امسال تیم بهتری خواهیم داشت. در ضمن فراموش نکنید که تمامی بازیکنان در پرسپولیس ستاره می شوند. این پرسپولیس است که بازیکن را می سازد.
•پس از جدایی علی کریمی، یکی از سایت ها از قول شما نوشت که خدا را شکر کریمی از پرسپولیس رفت. آیا واقعا این عقیده قلبی شماست؟
بله. من از ته دل این حرف را زدم چون علی کریمی فصل گذشته به من بی احترامی کرد و خیلی ناراحت شدم. من این بازیکن را خیلی دوست داشتم و خودش و نزدیکانش می دانستند که چقدر به او علاقه مندم اما کریمی به یک باره به من بی احترامی کرد. من در این مورد نظر شخصی ام را گفتم و شاید اگر من هم از پرسپولیس می رفتم، او هم نظر خاص خودش را می گفت.
•جریان ناراحتی شما از کریمی چیست؟
-فصل گذشته و در یکی از جلسات تمرینی، هواداران پرسپولیس با شعار «خوردبین بامعرفت» مرا تشویق کردند. چند لحظه بعد کریمی با لحن خاصی صدایش را بلند کرد و خطاب به آنها گفت: «کجای این آدم بامعرفت است، مگر خوردبین برای پرسپولیس چه کار کرده؟» من با دیدن این صحنه کریمی را صدا زدم اما او سرش را پائین انداخت و رفت. فردای آن روز هم در مصاحبه ای گفت که در مورد خوردبین همه چیز را افشا می کنم. من هم منتظر افشاگری علی کریمی هستم تا بدانم مرتکب چه کار خلافی شده ام؟
•به نظر شما اگر کریمی در پرسپولیس می ماند، حاشیه های این تیم بیشتر می شد؟
-بله. من فکر می کنم اگر او می ماند حاشیه ها بیشتر می شد اما الان تیم ما بدون سروصدا و با آرامش کامل تمرین می کند.
•چند روز پیش بازی دوستانه ای با پیکان داشتیم که علی پروین در ورزشگاه ایران خودرو حاضر بود. می گویند شما به محض اینکه یکدیگر را دیدید برخورد سردی با هم داشتید. این موضوع صحت دارد؟
-خیر. اتفاقا برخورد ما گرم تر از دفعات گذشته بود و همدیگر را در آغوش گرفتیم. پروین خواست که در کنار او باشم اما به او گفتم که به عنوان سرپرست باید روی نیمکت بنشیند.
•اما می گویند رابطه شما و پروین مثل گذشته گرم نیست.
-این مسائل به این دلیل عنوان می شود که من در پرسپولیس مشغول فعالیت هستم و کمی از پروین دور شده ام. مطمئن باشید که هیچ مشکلی بین ما وجود ندارد و هر وقت فرصت پیدا کنم پروین را می بینم. او یکی از اسطوره های فوتبال ایران است و افتخار می کنم که ۴۰سال در کنار پروین راه رفتم. من کوچک تر از آن هستم که با پروین مشکلی داشته باشم.
•اما او توقع داشت که پس از جدایی از پرسپولیس، شما هم همراهش می رفتید.
-به هرحال قسمت این بود که در پرسپولیس بمانم. حمید استیلی یک روز با من صحبت کرد و گفت که حبیب کاشانی تمایل دارد تا به عنوان سرپرست در پرسپولیس کار کنم. به هرحال من هم پرسپولیسی هستم و دوست دارم که در این تیم کار کنم. در ضمن باید بگویم که در سال های اخیر چند پیشنهاد داشتم ولی حاضر نشدم از پرسپولیس بروم.
•می گویند پروین به عنوان مدیرفنی و یا یکی از اعضای هیات مدیره به پرسپولیس خواهد آمد. این موضوع صحت دارد؟
-من هم مثل شما این موضوع را فقط از طریق رسانه ها متوجه شده ام و امیدوارم چنین خبری صحت داشته باشد. من از بازگشت پروین خوشحال می شوم


دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -