تبلیغات
::..::هواداران متعصب استقلال::..:: - مظلومی: رحمتی خودش را وارد حاشیه نکند.

مظلومی: رحمتی خودش را وارد حاشیه نکند.

دوشنبه 19 مرداد 1388 11:46 ق.ظ

نویسنده : مسعود اس اس
ارسال شده در: استقلال ، مصاحبه ،

غلامحسین مظلومی بر این عقیده است که پیروزی استقلال مقابل تیم قلعه نویی از لحاظ روحی و روانی مورد اهمیت است. این بازی هم مثل تمام دیدارهای دیگر فقط ۳ امتیاز را در پی داشته تا مرفاوی و شاگردانش به فکر بازی های بعدی باشند.
• استقلال در بازی اول برنده میدان شد. چقدر برای غلبه بر سپاهان برنامه داشتید؟
- ما طی این مدت نقاط ضعف و قوت حریف خود را به خوبی شناسایی کرده بودیم. کادر فنی جلسات خوب و مثمرثمر را دنبال کردند. هدف ما پیروزی در بازی اول بود. قبل از برگزاری این دیدار تیم به شرایط روحی لازم رسید تا بچه ها با انگیزه کامل مقابل سپاهان به میدان بروند.
• خیلی ها بر این عقیده هستند که انگیزه بالای بازیکنان استقلال به برتری تیم شما در این بازی کمک زیادی کرد. شما هم این مساله را قبول دارید؟
- خب بچه های ما قبل از این دیدار استرس داشتند، تحت فشار قرار گرفته بودند و تمام هدفشان هم پیروزی در این بازی بود. قبل از بازی مدیریت و کادر فنی خیلی با بچه ها صحبت کردند و به آن ها گفتند که در این بازی اسیر حاشیه نشوند و به فکر انتقام گرفتن نباشند. با صحبت هایی که صورت گرفت بچه های ما از لحاظ روحی، روانی در شرایط خوب و ایده آل قرار گرفتند تا جایی که انگیزه بالا در این میدان به آن ها کمک زیادی کرد.
• این بازی چه قدر برای شما حساس بود؟
- برخلاف تصورات دیدار با سپاهان هم برای ما مثل تمام بازی ها بود. هیچ فرقی در این بین وجود نداشت. این بازی هم برای ما فقط ۳ امتیاز داشت.
• اما به هر حال حضور قلعه نویی در سپاهان باعث بالارفتن حساسیت این بازی شده بود.
- ما هیچ کاری به حضور قلعه نویی در سپاهان نداشتیم. به سپاهان هم فقط به عنوان یک حریف معمولی نگاه می کردیم. می دانستیم پیروزی در بازی اول از لحاظ روحی و روانی خیلی می تواند به ما کمک کند که خدا را شکر چنین هم شد.
• استقلال در دیدار اول زیاد هماهنگ نبود. دلیلش چه بود؟
- نه فقط استقلال تیم های دیگر حاضر در لیگ هم هیچ کدام در حد واندازه های واقعی شان ظاهر نشدند. اصولاً تیم ها از هفته سوم به بعد هماهنگ می شوند اما با این حال بچه های ما هم عملکرد خوبی را مقابل سپاهان به نمایش گذاشتند. آن ها کمتر فرصت گلزنی را به بازیکنان تیم قلعه نویی دادند تا در نهایت استقلال به حقش که پیروزی در این بازی بود دست پیدا کند.
• نظرتان در مورد تیم قلعه نویی چیست؟ سپاهان حریف قدرتمندی برای شما بود؟
- سپاهان به عنوان یک تیم پرمهره مقابل ما بازی کرد. حضور چند ملی پوش در این تیم گویای قدرت و آمادگی آن بود. قلعه نویی خوب تیمی را درست کرده. مطمئناً آن ها هم می توانند مدعیان قهرمانی باشند. باخت سپاهان مقابل استقلال چیزی از ارزش های تیم قلعه نویی کم نکرد.
• نظرتان در مورد حرف هایی که رحمتی در مورد طالب لو زده بود. چیست؟
- رحمتی نباید این طوری خودش را وارد حاشیه کند. مطرح کردن این حرف ها نتیجه ای جز ضرر ندارد. او و طالب لو همیشه جزو با اخلاق های فوتبال ایران بوده و هستند. من امیدوارم هر ۲ دروازه بان در کمال رفاقت با یکدیگر به رقابت بپردازند تا اینگونه در تیم ملی حرف برای گفتن زیاد داشته باشند.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: دوشنبه 19 مرداد 1388 11:52 ق.ظ