تبلیغات
::..::هواداران متعصب استقلال::..:: - حاشیه بازی استقلال تهران ـ فولاد خوزستان

حاشیه بازی استقلال تهران ـ فولاد خوزستان

شنبه 31 مرداد 1388 02:01 ب.ظ

نویسنده : مسعود اس اس
ارسال شده در: استقلال ،

آشنا صدای استقلالی ها را در آورد
حسین آشنا پیش از شروع بازی به انجام حرکات نمایشی پرداخت تا اینگونه روحیه خود را برای رو در رویی با استقلالی ها بالا ببرد. این حرکات او باعث اعتراض تماشاگران آبی شد.
فولادی ها ۲۰۰ نفر بودند
تماشاگران تیم فولاد چیزی حدود ۲۰۰ نفر بودند. آن ها که از اهواز راهی تهران شده بودند در گوشه ای از استادیوم به حمایت از تیم خود پرداختند.
مرفاوی به سمت لوکا رفت
سرمربی استقلال قبل از شروع بازی به سمت نیمکت فولاد رفت. او ضمن روبوسی با لوکا بوناچیچ آرزوی ارائه دیداری جذاب را از سوی هر ۲ تیم کرد.
کری خوانی طالب لو و آشنا
سنگربان های هر ۲ تیم قبل از آغاز بازی به کر ی خوانی با هم پرداختند. طالب لو و آشنا به هنگام ورود به زمین برای رقبای خود خط و نشان کشیدند و هر یک مدعی شدند تیمشان برنده این میدان است.
جان واریو گفت نمی توانم بازی کنم
فابیو جان واریو در فاصله چند ساعت مانده به بازی به سمت دکتر استقلال رفت و مدعی شد به دلیل مصدومیت نمی تواند به میدان برود که پزشک آبی ها هم با این خواسته وی موافقت کرد تا فابیو به جای نشستن بر روی نیمکت راهی منزل شود. پیش از این گفته می شد جان واریو به نشانه قهر اردوی استقلال را ترک کرده که این خبر از سوی مسئولان این باشگاه تکذیب شد.
کوشکی با نیمکت نشین ها نیامد
بیژن کوشکی به تنهایی بر روی نیمکت استقلال نشست. او جدا از دیگر ذخیره های استقلال و چند دقیقه زودتر از آنها رختکن را ترک کرد.
سیدصالحی با گل رفت
سیدمهدی سیدصالحی قبل از شروع بازی با به دست داشتن یک دسته گل به سمت لوکا رفت. این مهاجم در سپاهان زیرنظر لوکا کار کرده بود و به همین منظور جهت احترام به سرمربی سابق خود با رخصت گرفتن وارد زمین شد.
فریاد های لوکا از دقیقه ۴
لوکا بوناچیچ از دقایق ابتدایی بازی اعتراض های خود را نسبت به عملکرد شاگردانش و نحوه داوری اعلام کرد. فریاد های این مربی از دقیقه ۴ بازی بلند شد.
قطبی هم بود
سرمربی تیم ملی با حضور در ورزشگاه آزادی عملکرد بازیکنان هر ۲ تیم را زیر ذره بین قرار داد. افشین قطبی که از جایگاه ویژه بازی را تماشا می کرد هر از چند گاهی با به دست داشتن خودکار به روی ورق نکاتی را می نوشت.
حاضران در جایگاه ویژه
امیررضا واعظی آشتیانی، عباس نواصرزاده، عزیزمحمدی و محمد نوازی از جایگاه ویژه بازی را تماشا کردند.
بیک زاده، مرفاوی را دواند
اشتباه هاشم بیک زاده در دقیقه ۳۵ بازی سبب شد صمد مرفاوی به نشانه اعتراض از سوی نیمکت استقلال بلند شود. مرفاوی با دویدن به کنار زمین بازی سر این بازیکن داد بلندی زد.
خوشحالی عجیب عنایتی
رضا عنایتی پس از باز کردن دروازه فولاد خوشحالی عجیب و غریبی را ازخود به نمایش گذاشت که گویا از قبل برنامه ریزی شده بود. او با خوشحالی خود نشان داد که چقدر از گل زدن در ۲ بازی گذشته تحت فشار قرار گرفته بوده است.
عادل ۹۰ می خواهیم
با اتمام بازی تماشاگران حاضر در ورزشگاه با سر دادن شعار« عادل ۹۰ می خواهیم» از فردوسی پور خواستند برنامه جنجالی و پرحاشیه خود را هر چه زود تر به روی آنتن ببرد.
خوشحالی هواداران از باخت تیم قلعه نویی
شکست سپاهان مقابل مقاومت باعث خوشحالی شدید هواداران آبی شد. آن ها با سر دادن شعار در ورزشگاه از باخت تیم قلعه نویی ابراز خوشحالی کردند.
لوکا به کنفرانس نرفت
لوکا بو ناچیچ بعد از قرار گرفتن در کنار عادل فردوسی پور و انجام مصاحبه تلویزیونی سریع ورزشگاه را ترک کرد. او در کنفرانس خبری بعد از بازی هم حاضر نشد. سرمربی فولاد مدعی شد به دلیل پرواز به اهواز در ساعت ۲۳ نمی تواند در کنفرانس حاضر شود.
تقدیر از چند استقلالی
مسئولان برگزاری مسابقه در بین ۲ نیمه از چند استقلالی تقدیر به عمل آوردند. واعظی آشتیانی، محمد محمدی، خسرو حیدری و سید مهدی سید صالحی استقلالی بودند که به آنها لوح تقدیر اهدا شد.
مرفاوی از رکورد حرف زد
صمد مرفاوی پس از اتمام بازی در حالیکه خبرنگاران را در محاصره خود می دید طی صحبتی کوتاه در راهروی رختکن گفت: درست است ما در ۳ بازی ۲ گل زدیم اما نخوردن گل در ۳ بازی هم رکورد است ما هنوز گلی را دریافت نکرده ایم.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -