تبلیغات
::..::هواداران متعصب استقلال::..:: - فتح الله زاده: با قلعه نویی حرف می زنم

فتح الله زاده: با قلعه نویی حرف می زنم

پنجشنبه 20 خرداد 1389 10:42 ب.ظ

نویسنده : مسعود اس اس
ارسال شده در: استقلال ،
فتح‌الله زاده در سال ۱۳۷۶ مدیریت استقلال را برعهده گرفت. او همچنین۳ فصل پیش نیز مجددا به این سمت برگزیده شد که پست خود را به واعظ آشتیانی تحویل داد و حالا دوباره چوب امدادی را از وی گرفته است در حالی که شرایط بسیار دشوار به نظر می‌رسد.
علی فتح الله زاده، مدیرعامل پیشین استقلال برای بار سوم مدیر عامل این باشگاه شد. البته او این بار با حکم سرپرستی تا بعد از گذراندن روزهای متلاطم فعلی از سازمان حکم بگیرد.
فتح‌اللح زاده گفت: انشاءالله خیلی زود کارم را در استقلال آغاز می‌کنم. او به شوخی در پاسخ به این سئوال که باید به او تبریک بگوییم یا تسلیت، جواب داد: هرجور که میل دارید اما کار سخت است و ما امیدواریم به سرعت مشکلات را پشت سر بگذاریم. فتح‌الله زاده در پاسخ به این سئوال که اولین برنامه‌اش برای استقلال چیست، گفت: دارم با امیر قلعه‌نویی صحبت می‌کنم. اگر او نتوانست از سپاهان بیرون بیاید چون وقت تنگ است، پرویز مظلومی را به عنوان سرمربی استقلال معرفی خواهم کرد.
پرویز مظلومی امروز به عنوان سرمربی شاهین بوشهر معرفی شده و خود قلعه‌نویی نیز با سپاهان قرارداد دارد.
فتح‌الله زاده در سال ۱۳۷۶ مدیریت استقلال را برعهده گرفت. او همچنین۳ فصل پیش نیز مجددا به این سمت برگزیده شد که پست خود را به واعظ آشتیانی تحویل داد.


دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -